Jack Russell terjer Vera

Nüüd tulevad järjest mitu-mitu koerapilti. Olen praegu tellimustööde lainel. Need tellimused tulid meie Hooandja kampaania kaudu, kui kogusime taas toetust juba traditsiooniks saanud Lucky Laika kaheaasta kalendrile. Seekord on tegemist juba kalendri juubeliga, nimelt meil ilmus juba viies kalender.

Esimesena võtsin töösse pildi Jack Russell terjer Verast, kes sai oma nime inglise krimiseriaali järgi. Vera on väga hea suhtleja ja armastab seltskonda. Sellel noorel ja kelmikal koeraneiul on silmist näha, et tal on palju lõbusaid vimkasid varuks. Kohe, kui tema fotot nägin, tundus, et Verat iseloomustab hästi Katharine Hepburn`i lause – If you obey all the rules, you`ll miss all the fun, eesti keeles – Kui järgid kõiki reegleid, jääd kogu lõbust ilma. Nii on! Vahel on tore raamidest ja piiridest välja astuda, olgu need siis su enda või teiste seatud.

Põhiosa Vera pildist, milleks on alati looma nägu, joonistasin Chicagos. Pilti viimistlesin järgmisel päeval pärast Los Angelese naabruses asuva Disneylandi külastamist. Sellel imedemaal viibisime omakord vist kõige kauem Miki Hiire linnaosas. Imselt sealt need värvikirjud mummud ja tupsud Vera pluusile ja peavõrule hüppasidki.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga