O2

Eile käisin Mika esimesel esilinastusel, oleks teadnud, et võib tulla ka kahekesi, oleksime muidugi Tarieliga mõlemad läinud. Aga tema andis džentelmenina mulle eelõiguse. Istusin Solarise Apollo suures saalis ja ootasin põnevusega, millal meie tütrekest suurel ekraanil näen – see oli väga eriline tunne!

Film ise oli minu jaoks kahjuks natuke õhuke. Idee oli küll intrigeeriv – ikkagi spioonid Eestis. Aga loo jutustamine ei haaranud nagu kaasa. Kunstniku- ja operaatoritöö samas meeldis. Ja siis – seal ta oligi! Priit Võigemasti tegelaskuju võttis põrandale kukkunud foto üles ja sai teada, et Mika filmiema, imeilus Ieva Andrejevaite on spioon 🙂 Meie tibu istus ülikavala ja millegi väga hea asja ootel oleva näoga oma filmiisa süles ja oli ülinummi. Aasta tagasi kui see foto tehti oli ta ju vaid 2 aastat 3 kuud vana. Miniatuure asjalik inimene. Ieva oli temast nii vaimustuses, et tegi enda instagrammi jaoks Mika ja tema filmiõe Tuuliga palju pilte 😉

Ja Mikaga eraldi 🙂

Ja siis tehti palju pilte filmi jaoks. Mika oli hästi rahulik ja kohati isegi liiga tõsine, vaatas suuril silmil seda, mis tema ümber toimub. Kuid nagu filmis nägin, õnnestus fotograafil ta siiski ka kavalalt naeratama panna. Tarieli jälgis samal ajal kaadri taga, et Mikaga kõik korras oleks ja et ta end hästi tunneks. Ma ise püüdsin ennast tagasi hoida ja mitte liiga palju pildistada nagu mul see pidev pildistamise komme on 😉 Ei tahtnud ju päris-fotograafi segada ja nii ma väga korralikku pilti ei saanudki. Aga väikse filmijupi sain sellest sündmusest siiski ka teha. Seal on näha kuidas Mikat Risto sülle istuma seatakse nagu väikest nukukest.

Umbes selline oli foto (allpool), mida filmis kasutati. Päris õiget fotot me endale kahjuks ei saanudki. Kuid igal juhul oleme üliõnnelikud ja rahul, et Nordic Face Mika sellesse filmirolli välja valis. Suurena on tal seda kindlasti nii lahe vaadata ja tiitritest oma nime lugeda. Mul oli nii uhke tunne kui suurel ekraanil taustanäitlejate reas – Mika Lipartia – kirjas oli! Meie väike täheke, sära sama kirkalt edasi!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga