Meie uus nimi ja uus kodu

Vahepeal on meie elus nii palju juhtunud, kuid kuna tahtsime sõpru üllatada, siis hoidsime neid asju saladuses ; ) Nimelt – meil Tarieliga on nüüd uus ühine perekonnanimi – Lipartia! See on Tarieli isa nimi ja me soovisime seda endale juba siis kui abiellusime. Kuid selgus, et kuna Tarieli isa on kadunud, siis ei saa kuidagi tõestada, et Tarieli on tema poeg. Kuid sellel talvel ilmus isa välja ja me saime oma nime.

Ja uus kodu on meil Tallinnas, Pelgurannas. Tallinnasse kolimise mõte oli minul juba ammu ja armas Tarieli tuli sellega kaasa : ) Kortereid vaatasime päris palju, kuni lõpuks leidsime selle enda oma. Tahtsime kindlasti kolida Stalini-aegsesse majja ja sellisesse piirkorda, kus on lähedal palju parke Haiku jaoks ja meri. Ning sinna me saimegi. Ja meil on väike rõdu, kuhu ma kavatsen riputada potid punaste pelargooniumitega!

Ühesõnaga – kõik see oli meie sõprade eest varjatud ning me korraldasime neile peo, kus avaldasime oma saladused. See oli ikka korralik üllatus – nii tore oli nende jahmunud ja rõõmsaid nägusid näha. Nad nimetasid meid dramatiseerijateks. Aga tegelikult meile Tarieliga lihtsalt väga meeldivad üllatused : )

Siin pildil ei tea sõbrad veel midagi. Nad arvavad, et see on ühe minu tuttava tühi korter, kus me lihtsalt pidu peame.

Selle kauni ja maitsva tordi tegi ja maalis meile Elina Sildre.

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga