Tallinn – meie uus kodu

Nüüdseks oleme juba kolm nädalat Tallinnas elanud ja alles nüüd jõuan lõpuks sellest kirjutamiseni. Põnevaid ja uusi muljeid on lihtsalt nii palju. Pelguranna ja Kopli kant on meid kenasti vastu võtnud. Ümbrus on väga ilus ja roheline. Ja meie kvartalite arhitektuuril silm lausa puhkab. Töötamiseks on mul väga hea valgus – minu toal on kaks akent : )

Siin on mõnus mereõhk ja meie sissekolimise ajal lõhnas tuul lisaks merele ka pärnaõite järgi. Nii et oli väga mõnus rõdul seista ja seda tunda.

Meie armas väike rõdu meeldib meile kõigile. Kuid kõige rohkem vist siiski Haikule, sest ta veedab seal suure osa oma päevast. Aga muidugi on eriti mõnus kui peremees ka kõrval istub ja pai teeb : )

Ning naaberrõdul elab valge kiisu, keda on põnev vaadata ; )

Üldse on Haiku uue keskkonna üllatavalt rahulikult omaks võtnud. Ja temaga jalutades oleme ka kodust kaugemale jalutanud ja selle piirkonnaga rohkem tutvust teinud. Kuid kindlasti on meil siin veel nii mõndagi avastada. Näiteks Paljassaarele ei ole me üldse jõudnud. 

Aga siin siis meie esimeste käikude fotosaak. Kõigepealt muidugi meie kaunis uksesilt, mille armsad Kutu ja Janika meile kolimise puhul kinkisid. Sobib ideaalselt meie stalinistliku maja miljööga kokku : ) Aitäh teile, kallid!

Sellised majad asuvad meie ümber!

Ja kui tekib igatsus näiteks Supilinna järele, siis võib minna jalutama Sirbi, Vasara tänavate kanti : ) Seal on väga maaliliselt räämas maju, mida vaadates tekib hinges pigistav tunne. Kui ilusad need veel siis oleks, kui nad korras oleks.

Seal leidsime mõnusaid taustu Be Lucky toodetele.

 Ja veel asub meie lähedal selline tore koht, mida saab pulmadeks või bankettideks rentida.

Ja pulmi seal tõesti peetakse, mille kinnituseks oli röövitud pruut otse meie akna all ; )

Vastasmaja mees korjab rahulikult kirsse samal ajal kui pruut on endiselt pantvangis ja käivad läbirääkimised tema väljaostmise asjus ; )

Kogu selle ilu võiks lühidalt kokku võtta krohvi sisse kraabitud sõnadega …

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga