Postimehe nädala kodu

Armas Kristina Madisson-Laht kirjutas meie Sõle tänava kodust Postimehes ilusa loo. Ja nii saigi paik, kus me juba üheksa aastat oleme elanud nimeks Postimehe nädala kodu 🙂 Meid oma tubades toimetamas käis pildistamas lahe ja seikluslik fotograaf Eero Vabamäe. Kõik fotod siin postituses on tema tehtud, va viimane selfie.

Kõige mõnusamad hetked mööduvad ikka diivanil üksteise kaisus.
Mina ja mu lemmiktegevus. Jah, just nii pidulikult panen end igal tööpäeval riidesse 🙂
Siin, oma luksuslikus kahe akna ja rõduga toas, naudin ma ka kohvipausi ja puhkan silmi. Head detailid, mida fotograaf palus mitte sättida on roosa tolmuimeja ja Mika guaššvärvid mu laua all.
Kristinale intervjuud andes tuli jutuks ka minu päevikupidamine. Endalegi üllatuseks lugesin kokku, et olen päevikut pidanud alates aastast 1994, ehk juba 27 aastat. Siin näeb vaid osa mu päevikutest, sest kui ladusin valmis selle virna ja tahtsin juurde tuua ütles fotograaf, et aitab küll 😀
Tarieli tööhoos tema ja Mika jagatavas toas, koos Tarieli isa vana töötooli (vasakul nurgas) ning rahapõrsa ja jonnipunniga.
Ja siinsamas mängib ka Mika ning jaanilõkke juures valvab teda tema arukas pesukaru.
Eero pildistas meie maja ka väljast. Nende Pelguranna kaunite kvartalite ainus sellist helesinist tooni maja, värv on meie endi valitud. Tee ääres kasvavad püramiidhaavad näevad välja nagu küpressid ja sel suvel paigaldati ka uued tänavalaternad. Ilus!
Õhtu lõpuks tegime ikka kohustusliku kehva kvaliteediga selfie ja olime päevaga igati rahul. Mika lisas: “Iga päev on pidupäev!”

2 kommentaari

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga