Mika esimene näitus

Täna avas Mika Lipartia oma esimese näituse … meie magamistoas. Näituse pealkiri on “Armastus” ja see on korteri elanikele avatud oktoobri lõpuni.

Näitusel esitatud 14 teost on väikses formaadis, sest leidsime asju sorteerides ühel päeval suure hulga papist slaidiraame ja otsustasime Mikaga neisse kui paspartuudesse pildid sisse joonistada. Pildid joonistas Mika valmis kahe päevaga ja töid oli nii palju, et kõiki me välja ei pannudki.

Paigutasime tööd üsna põranda lähedale, nii et ka hiired, päkapikud ja nukud saaksid rahulikult pilte imetleda. Näituse avamisele tulid kunstniku isa ja ema, viimane oli ka näituse kuraator. Meeleoluks mängis Mika valikul “Kui on meri hülgehall …” ja pakuti küpsiseid ning vett mandariiniviiludega. Kunstnik pidas ka väikse kõne ning seletas pilte lahti. Teemasid ja motiive oli seinast seina, kuid ühtne jõuline musta viltpliiatsi joon liitis kõik ühtseks tervikuks!

On tunda, et peagi siseneb ka laiemale kunstimaastikule uus ja huvitav tegelane – Mika Lipartia. Jätke see nimi endale meelde!

2 Comments

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga