Muinasjutulised fotod

Jälle koeraga jalutades tekkis meil ka teine hea mõte. Olime juba ammu pulma ilupiltidest rääkinud, et teemad tuleb paika panna jne. Aga ei midagi konkreetset. Ja kui me siis arutama hakkasime, et mis see täpsemalt võiks olla, siis hakkas ideid sadama nagu oavarrest. Kuna meie pulm tuleb muinasjutu stiilis, siis sellest lähtuvalt mõtlesime erinevate muinasjuttude peale. Erinevad “võttekohad”, rekvisiidid ja meeleolud. Ja sellega paralleelselt tekkis mõte, et kuna me nagunii need pildid varem (mitte pulmapäeval) ära teeme, siis võiks neid Athena ekraanil ka näidata (peale meie kohtumise lugu ja enne registreerimise video näitamist). Algaks kõik väga magusalt ja kitšilikult – valge karusnahk, küülikud ja roosid.

Elisabeth Messina imepärased pulmafotod. Kuid see foto pole lavastatud. Pruutpaar pidas tõelist haldjapulma. Kõik ongi päris. Pulmalaud on kaetud sealsamas metsas (või pargis) kostitamaks külalisi (samuti haldjariides) värskete marjadega.

Ja iga lavastusega läheksid pildid järjest õõvastavamaks. Et me ei oleks lihtsalt malbe noorpaar õhtuses valguses, vaid et igas pildis oleks tundeid ja elu. Seeria võiks lõppeda pildiga, kus meil on käes mootorsaed vms ja minul käsi õline ja Tarielil näo peal õlijälg : ) Muidugi peame me pildistamise ajal jälgima, et me oma riideid ära ei määriks.

Rääkisime oma ideest ka ühele tuttavale professionaalsele fotograafile. Talle meie lavastuste idee meeldis. Nii et kõik peaks sujuma : )

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga