Toimetused ja saladuse hoidmine

Nii ammu pole kirjutanud. See ei tähenda aga seda, et midagi pole vahepeal juhtunud. On küll – ja kui palju veel. Juba pea nädal aega tagasi saime Athena ja Volgaga oma pulmamenüü ja muude soovide osas kokkuleppele.

Otsustasime ära ka selle, et pakume inimestele majutust Raadimõisa hotellis. Nemad olid hindade suhtes kõige vastutulelikumad. Ja minu meelest on see ka väga kena rahulik koht Raadi pargi lähedal, kus peale pidumöllu väsimust välja puhata : )

Oleme välja valinud ka ühe pulmaisa, kellega loodetavasti sel reedel kohtume. Eks siis näis, kuidas meie aurad klapivad. Mõned variandid on meil veel varuks.


Al Patcino ja Gabrielle Anwar tangotamas ühes minu lemmikfilmis”Naise lõhn”, taustaks seesama The Tango Pojecti pala “Por Una Cabeza”, millest allpool juttu.

Peale selle on meil loomulikult igasuguseid mõtteid oma pulmadega seoses. Me muretseme, kuidas mõni meie sugulastest võib pulmas käituda ja kas see võib meie imelisele päevale hävitavalt mõjuda. Me vaidleme teemal – kas tantsida pulmade avatantsuna valssi (The Strangles – Golden brown) või tangot (The Tango Project – Por Una Cabeza). Me alustame tantsukursustel käimisega 18. oktoobril ja õpime nende käigus ära 7 standardtantsu. Kavatseme kevadel ka jätkukursustele minna, et oma oskusi lihvida. Me naudime juba ette mõtet, kuidas meie külalised ei oska meie poolt sellist pidu küll oodata. Suurimaks üllatuseks kujuneb kindlasti setu ja gruusia osa. Tarielil tuli hea idee oma riietuse osas – ta kannab vaid pluusi, ülikonnapükse, vesti ja kübarat ning pluusi rinnale on õmmeldud/tikitud gruusia meeste rahvariidele omased padrunitaskud. Ja kui keerata vest pahupidi, siis on sellel voodri asemel setu ornamendid. Minu kleidi juurde pole me veel lahendust leidnud …

Me teeme kõiki neid asju, aga samas on järjest raskem seda suurt sündmust ainult omateada hoida. Mina ei uskunud, et see nii keeruline on. Tarieli ütles seda kohe. Ta ütles, et miski ei saa olema raskem. Isegi tema plaani – võtta kaalus alla 10 kg – pole nii raske ellu viia, kui seda suurt saladust hoida : )

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga