Ajakirjas “Pere ja Kodu” ilmus Bali reisikiri

Nii tore, nii tore – ajakirja “Pere ja Kodu” veebruarinumbris ilmus meie reisikiri. See ajakiri on mulle peale Mika sündi kuidagi eriti armsaks saanud. Ühtlasi oli lahe see, et seal ilmusid esmakordselt trükitud kujul ka kaks minu haikut.

Nimelt võttis jaanuaris meiega ühendust tegevtoimetaja Monica Kiik, ning palus, et me Bali kohta loo kirjutaksime. Ta ütles, et on meie blogi fänn ja niimoodi meid leidiski. Igal juhul oli meil selle üle väga hea meel 🙂 Nagu te kõik teate, on see blogi meil Tarieliga kahe peale. Kuna Bali oli rohkem minu südamesse pugenud (Bangkokist oleks kindlasti Tarieli kirjutanud), siis Tarieli arvas, et ma võiksin ise kirjutada, mida ma ka rõõmuga tegin. Bali kohta oli mul juba pikk ja põhjalik postitus blogis olema, seega oli kohe hea sellele toetuda.

Siin ta ongi üks kahest minu esmatrükis ilmunud haikust.

”Pere ja Kodu” selle kuu esikaanelugu on Andist, kes meie perele ka väga meeldib ning kelle teekond superstaariks saamiseni pidevalt jälgisime.

Igal juhul – suur aitäh sulle, Monica, et meie blogi loed ja meil oma ajakirjas muinasjutulisest Balist rääkida palusid!

Leave a Reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga